Реабілітація поранених (постраждалих) поліцейських, військовослужбовців НГУ, зокрема, звільнених з полону після лікування здійснюється в медичних реабілітаційних центрах МВС. Реабілітаційна допомога поєднує медичні, фізичні та реінтеграційні заходи, аби якнайшвидше адаптувати військового до цивільного життя.
З метою розширення можливості надання реабілітаційної допомоги пораненим (постраждалим) у 2024 році розпочав свою роботу реабілітаційний центр RECOVERY на базі Державної установи “Головний медичний клінічний центр Міністерства внутрішніх справ України”. Послуги в якому можуть отримувати військовослужбовці, поліцейські, рятувальники, які зазнали поранень (травматичних ампутацій) під час ведення бойових дій, а також ті, хто повернулись з полону.
Реабілітаційний шлях пораненого
Фізіотерапевтичні процедури.
Фізична реабілітація, в тому числі з використанням реабілітаційних тренажерів (апаратів).
У закладах проводять роботу психологи, психотерапевти – допомагають відновити ментальне здоров’я людини, налаштовують на правильне сприйняття мети реабілітації, пропрацьовують депресивні, тривожні, адаптаційні, гострі стресові та посттравматичні розлади.
Ми використовуємо cookie-файли, щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.